Jagoda Jędrak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.01.2014
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę</p>
<h4>Jagodę Jędrak</h4>
<p>Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają</p>
<p>Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy</p>

Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę

Jagodę Jędrak

Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wysyłam promyczki miłości do Ciebie♥️♥️♥️

AM


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
W kolejną smutną rocznicę

M.K


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie moja kruszynko, moje myśli i serce a Ty na zawsze żyjesz w nich. Kocham i tęsknie♥️♥️♥️

AM


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla pięknej duszy

M.K


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moja Kochana Jagódko♥️♥️♥️

AM


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Odejście" „Jak ptak w niebo odleciałaś, na skrzydłach złotych marzeń, Pozostawiając po sobie smutek i pustkę, Twój ślad w naszych sercach, na zawsze niezapomniany. Wiatr opadł, cichość zapanowała, Tam, gdzie twój krok raz brzmiał, Lecz Twoja obecność w sercu zawsze trwała, Nie odejdziesz, bo tam zawsze pozostaniesz” ~n/n

AM


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczęśliwości w Niebie Aniele

M.K


1 r

Na zawsze

AM


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze ♥️♥️♥️

AM


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
21 lat temu zostawiłaś ślad w moim sercu, niczym wieczny tatuaż miłości, Iskierka Twojej duszy, płonie w nim bezustannie, na zawsze, moja Jagódko❤️‍

AM


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla niebianskiej Jagódki

M.K


2 l

Kocham ♥️♥️♥️ bardzo tęsknię

Mama


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tęsknimy 9 lat

A&M


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię córeczko ❤️❤️❤️♾

AM


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W smutną rocznicę ...

Małgorzata K.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejna rocznica -pamiętam

Kasia


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię moj Aniolku.

Dziadek Geniu.


4 l

Twoje serce przestało bić 8.01 . Od tamtej pory bije we mnie. *** +Basia +Jagódka +Adela *** +1.01-8.01-7.03+ 1.01…Tego dnia los zgasił Wasz płomień a nam zabrał cudowne Anioły … świat bez Was jest odrealniony… O stale obecnych „Mówiła że naprawdę można kochać umarłych bo właśnie oni są uparcie obecni nie zasypiają mają okrągły czas więc się nie spieszą spokojni ponieważ niczego nie wykończyli nawet gdyby się paliło nie zrywają się na równe nogi nie połykają tak jak my przerażonego sensu nie udają ani lepszych ani gorszych nie wydajemy o nich tysiąca sądów zawsze ci sami jak olcha do końca zielona znają nawet prywatny adres Pana Boga nie deklamują miłości ale pomagają znaleźć zagubione przedmioty nie starzeją się odmłodzeni przez śmierć nie straszą pustka pełną erudycji nie łączą świętości z apetytem bliżsi niż wtedy kiedy odjeżdżali na chwilkę przechodzą obok z niepostrzeżonym ciałem ocalili znacznie więcej niż duszę” ks. Jan Twardowski

Am


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ty zawsze przy mnie, ja każdego dnia i nocy w myślach przy Tobie, na zawsze połączone ❤️❤️❤️

A.M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię i tęsknie córeczko

AM


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tego dnia widziałam Cię po raz ostatni. Zostałyśmy rozłączone. „Patrzyłam, jak odchodzisz... Jak umierasz tuż przy mnie... I nic nie zrobiłam...nie mogłam... Płakałam kuląc się w zimnie... Zaciskałam oczy,by nie patrzeć.... Odwracałam głowę krzycząc... Lecz to nie pomogło...odeszłaś.. Dziś rozmawiam z Tobą milcząc...”

AM


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ Wszystko co dobre i cenne tak szybko gaśnie i nie wraca. Kocham Cię Jagódko.

AM


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
7 rocznica bez Ciebie Aniołku

Na Zawsze


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mój Aniołku ❤️❤️❤️

AM


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia