Krystyna Hoppe

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2010
Głos Wielkopolski

<p>„Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem,<br />kto we mnie wierzy, na wieki żył będzie”.<br />Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 5 lutego 2010 r.<br />zasnęła w Bogu po długiej i ciężkiej chorobie Nasza Kochana<br />Mamusia, Babunia i Żona<br />ś + p<br />Krystyna Hoppe<br />z domu Jędraszczyk<br />lat 63<br />Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 15.2.br. o godzinie 10.30<br />w kościele św. Jana Jerozolimskiego.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.05<br />na cmentarzu junikowskim.<br />Pogrążone w smutku<br />Agnieszka, Magda i Dorota z Rodziną</p>

„Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem,
kto we mnie wierzy, na wieki żył będzie”.
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 5 lutego 2010 r.
zasnęła w Bogu po długiej i ciężkiej chorobie Nasza Kochana
Mamusia, Babunia i Żona
ś + p
Krystyna Hoppe
z domu Jędraszczyk
lat 63
Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 15.2.br. o godzinie 10.30
w kościele św. Jana Jerozolimskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.05
na cmentarzu junikowskim.
Pogrążone w smutku
Agnieszka, Magda i Dorota z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

dorota


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamcia nad Tobą czuwa.Kasia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tak bardzo tęsknię.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamusiu- tak bardzo Cię kocham


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Odpoczywaj w Pokoju


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziękuję Mamusiu Twoja Madzia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Hoppe


16 l

<p>Moja Mamusia</p> <p><em>Odeszłaś po długiej i ciężkiej chorobie dając świadectwo heroizmu i wielkiej MIŁOŚCI która silniejsza jest niż śmierć. Zawsze będę Cię kochać najdroższa Mamusiu. Dziękuję za Twoje życie. Nie umiem pogodzić się z Twoją śmiercią. Tak dzielnie walczyłaś i tak bardzo chciałaś żyć jednak wobec choroby byliśmy bezsilni. Ciągle jeszcze mam nadzieję że wrócisz, że znów usłyszę Twój głos i zobaczę Twój uśmiech... Wróciłaś do Boga i jedyną moją pociechą jest to że teraz już na wieki jesteś bezpieczna w Jego ramionach, że żaden ból i cierpienie którego tyle doznałaś nie mają już do Ciebie dostępu... Kocham Cię Mamusiu...</em></p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zawsze będę Cię kochać Mamusiu


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia