Krystyna Hoppe

This was published in the following publications on 12.02.2010:
Głos Wielkopolski

<p>„Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem,<br />kto we mnie wierzy, na wieki żył będzie”.<br />Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 5 lutego 2010 r.<br />zasnęła w Bogu po długiej i ciężkiej chorobie Nasza Kochana<br />Mamusia, Babunia i Żona<br />ś + p<br />Krystyna Hoppe<br />z domu Jędraszczyk<br />lat 63<br />Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 15.2.br. o godzinie 10.30<br />w kościele św. Jana Jerozolimskiego.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.05<br />na cmentarzu junikowskim.<br />Pogrążone w smutku<br />Agnieszka, Magda i Dorota z Rodziną</p>

„Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem,
kto we mnie wierzy, na wieki żył będzie”.
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 5 lutego 2010 r.
zasnęła w Bogu po długiej i ciężkiej chorobie Nasza Kochana
Mamusia, Babunia i Żona
ś + p
Krystyna Hoppe
z domu Jędraszczyk
lat 63
Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 15.2.br. o godzinie 10.30
w kościele św. Jana Jerozolimskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.05
na cmentarzu junikowskim.
Pogrążone w smutku
Agnieszka, Magda i Dorota z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

dorota


12yrs

Image chosen by user

Kasia


13yrs

Image chosen by user

Mamcia nad Tobą czuwa.Kasia


13yrs

Image chosen by user

Tak bardzo tęsknię.


13yrs

Image chosen by user

Mamusiu- tak bardzo Cię kocham


14yrs

Image chosen by user

Odpoczywaj w Pokoju


15yrs

Image chosen by user

Dziękuję Mamusiu Twoja Madzia


16yrs

Image chosen by user

Kasia


16yrs

Image chosen by user

Dorota Hoppe


16yrs

<p>Moja Mamusia</p> <p><em>Odeszłaś po długiej i ciężkiej chorobie dając świadectwo heroizmu i wielkiej MIŁOŚCI która silniejsza jest niż śmierć. Zawsze będę Cię kochać najdroższa Mamusiu. Dziękuję za Twoje życie. Nie umiem pogodzić się z Twoją śmiercią. Tak dzielnie walczyłaś i tak bardzo chciałaś żyć jednak wobec choroby byliśmy bezsilni. Ciągle jeszcze mam nadzieję że wrócisz, że znów usłyszę Twój głos i zobaczę Twój uśmiech... Wróciłaś do Boga i jedyną moją pociechą jest to że teraz już na wieki jesteś bezpieczna w Jego ramionach, że żaden ból i cierpienie którego tyle doznałaś nie mają już do Ciebie dostępu... Kocham Cię Mamusiu...</em></p>


16yrs

Image chosen by user

Zawsze będę Cię kochać Mamusiu


16yrs

End of content

No more pages to load