Edmund Nowaczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2013
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Edmunda Nowaczyka
– społecznika i aktywnego działacza,
jednego z założycieli OSP w Dopiewie,
odznaczonego m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski
i Medalem „Zasłużony dla Gminy Dopiewo”.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składają
Wójt, Rada Gminy i Sołtysi Gminy Dopiewo
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia