Edmund Nowaczyk
This was published in the following publications on 10.05.2013:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 10.05.2013:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Edmunda Nowaczyka
– społecznika i aktywnego działacza,
jednego z założycieli OSP w Dopiewie,
odznaczonego m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski
i Medalem „Zasłużony dla Gminy Dopiewo”.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składają
Wójt, Rada Gminy i Sołtysi Gminy Dopiewo
End of content
No more pages to load