Agnieszka Kolczyńska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2013
Dziennik Bałtycki

Była młoda, piękna, dobra...
Wstrząśnięci śmiercią
Agnieszki Kolczyńskiej
z domu Kasprzyckiej
łączymy się w bólu
z mężem Jurkiem i córeczką Ewunią
Przyjaciele z Politechnicznego Klubu Biznesu
oraz Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej

Plaża
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 sierpnia 2013 roku<br />zmarła kochana Żona i Mama<br />śp.<br />Agnieszka Kolczyńska<br />Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30 sierpnia 2013 roku<br />o godz. 13.00 w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela, Gdańsk - Żabianka.<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 14.30<br />w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.<br />Mąż i Córka</p>

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmieci AGNIESZKI KOLCZYŃSKIEJ Z DOMU KASPRZYCKIEJ Rodzinie i Najbliższym składają wyrazy głębokiego współczucia Przyjaciele z Techno-Service.

Z wielkim żalem żegnamy naszą Wnuczkę i Siostrzenicę
śp.
Agnieszkę Kolczyńską
która odeszła od nas nagle 26 sierpnia.
Dziadek Zdzisław, Ania i Jacek z Rodzinami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata,Adam,​Kim


12 l

<p>Aga....</p> <p><span>Moja najukochańsza Kuzynka..... zawsze będę pamiętał to ciepło i dobroć bijące od niej na kilometr, ten ciepły głos, ten uśmech, to lekkie szaleństwo i lekkie nieogarnięcie czasami, ale jakże urocze. Nie moge się pogodzić z jej odejściem..... Jedyne co mnie pociesza to to, że jest teraz z Tatą Bogusiem, którego tak bardzo kochała, z Mamą, której tak szybko jej zabrakło i z ukochanym Kleksem, który wg Agi jadał raz dziennie ...... a reszta co łaska :-))) Tak kiedyś odpowiedziała na pytanie "ile razy dziennie je Kleks" kiedy Kleksiu siedział przy nas jedzących przy stole wpatrując się tymi niewinnymi oczami z nadzieją, że coś wyżebra </span><span> Nigdy nie zapomne wspólnych wakacji na Sudomiu przez wiele lat.... Nie moge uwierzyć w to, że nie usłysze już nigdy w słuchawce tego wesołego i ciepłego "Hej Kuzyn".... Kto się teraz będzie martwił o to, żebym się w końcu ustatkował ??? Nie wyobrażam sobie moich urodzin czy imienin bez telefonu od Agi........ Nie wyobrażam sobie Gdańska bez Agi, Sudomia bez Agi, a przede wszystkim Jurka i Ewuni bez Agi..... Życie jest cholernie niesprawiedliwe !!! Aguś na zawsze pozostaniesz w moim sercu i w mojej pamięci......</span></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janusz Kuszak


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dominika Sulewska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Na zawsze w naszych sercachAAP


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Darek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nie da się Jej zapomnieć. AK


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Emilia Bołba


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Szpiec Tomasz


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

WuYeck


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wioletta S


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ela


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika J-B


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda i Mariusz Leszczyńscy


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ludwik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Żaneta Świostek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania i Maciej 30.08.2013


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr M.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kinga


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania i Andy z rodzina


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tamara i Stefan H.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna G.


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia