Agnieszka Kolczyńska

This was published in the following publications on 29.08.2013:
Dziennik Bałtycki

Była młoda, piękna, dobra...
Wstrząśnięci śmiercią
Agnieszki Kolczyńskiej
z domu Kasprzyckiej
łączymy się w bólu
z mężem Jurkiem i córeczką Ewunią
Przyjaciele z Politechnicznego Klubu Biznesu
oraz Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej

Beach
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 sierpnia 2013 roku<br />zmarła kochana Żona i Mama<br />śp.<br />Agnieszka Kolczyńska<br />Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30 sierpnia 2013 roku<br />o godz. 13.00 w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela, Gdańsk - Żabianka.<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 14.30<br />w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.<br />Mąż i Córka</p>

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmieci AGNIESZKI KOLCZYŃSKIEJ Z DOMU KASPRZYCKIEJ Rodzinie i Najbliższym składają wyrazy głębokiego współczucia Przyjaciele z Techno-Service.

Z wielkim żalem żegnamy naszą Wnuczkę i Siostrzenicę
śp.
Agnieszkę Kolczyńską
która odeszła od nas nagle 26 sierpnia.
Dziadek Zdzisław, Ania i Jacek z Rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Tęsknię za Tobą. Agnieszka Żuk


12yrs

Image chosen by user

Małgosia


12yrs

<p>Aguś</p> <p>Byłaś cudowną osobą.ciepłą i mądrą. ciężko mi się z tym pogodzić. spoczywaj w spokoju....</p>


12yrs

Image chosen by user

kasia


12yrs

Image chosen by user

kasia


12yrs

Image chosen by user

Mirosława Koryzno-​Tomasik


12yrs

Image chosen by user

Joanna Jaworska-​Soral


12yrs

Image chosen by user

MARZENA KRYGIER


12yrs

Image chosen by user

Iwona lesińska


12yrs

Image chosen by user

Adam Rauchfleisch


12yrs

Image chosen by user

Basia M.


12yrs

Image chosen by user

Małgorzata Jaworska


12yrs

Image chosen by user

Urszula Wróbel


12yrs

Image chosen by user

Góralka


12yrs

Image chosen by user

Góralka


12yrs

Image chosen by user

Mariusz Glejzer


12yrs

Image chosen by user

Agnieszka


12yrs

Image chosen by user

ELA I JACEK


12yrs

Image chosen by user

Marta Perek


12yrs

Image chosen by user

Gosia


12yrs

Image chosen by user
<p>NIE UMIERA TEN KTO TRWA W PAMIĘCI ŻYWYCH....</p> <p>Agnieszko....nie umiem pogodzić się z myślą,że odeszłaś....że już nie ma Ciebie z Nami....że nie było Cię na rozpoczęciu roku szkolnego Naszych dziewczynek.....że nie zobaczę Twojego uśmiechu.....że nie usłyszę Twojego ciepłego " Cześć"....że już nie zadzwonisz....TO TAKIE NIESPRAWIEDLIWE !!!</p> <p>W Moim sercu...w Mojej pamięci Zawsze pozostaniesz i będziesz Tą pogodną,ciepłą osobą,która zawsze miała czas żeby ze mną pogadać,która odarzyła ciepłem i wsparciem Mnie i Moją Malutką.....​wspiera​łaś Mnie w najcięższym okresie życia....w tym trudnym okresie gdy Mój Marcin był tak ciężko chory....gdy walczył o życie......</p> <p>Mam to wielkie szczęście ,że Ciebie poznałam,.....że Nasze Dziewczynki się przyjażnią.....i mam nadzieję że pozostanie tak na długie lata.....i choć mała cząstka Ciebie zawsze będzie blisko....za wcześnie zabrał Cię Bóg....ale wierzę że kiedyś znów się spotkamy....​Spoczyw​aj w Pokoju [*]</p>


12yrs

Image chosen by user

Anna Paulina K-a


12yrs

Image chosen by user

Kazimierz


12yrs

Image chosen by user

Urszula


12yrs

End of content

No more pages to load