Nie wszys
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.09.2013
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.09.2013
Głos Koszaliński
„Nie wszystek umrę, wiele mnie tu zostanie” (Horacy) Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 września 2013 roku odeszła od nas Kochana Koleżanka, Przyjaciółka Młodzieży, szczery i uczciwy człowiek Śp. Jadwiga Dolęba Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie przekazuje Dyrekcja, pracownicy, uczniowie i absolwenci z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia