Nie wszys
This was published in the following publications on 12.09.2013:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 12.09.2013:
Głos Koszaliński
„Nie wszystek umrę, wiele mnie tu zostanie” (Horacy) Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 września 2013 roku odeszła od nas Kochana Koleżanka, Przyjaciółka Młodzieży, szczery i uczciwy człowiek Śp. Jadwiga Dolęba Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie przekazuje Dyrekcja, pracownicy, uczniowie i absolwenci z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie.
End of content
No more pages to load