Tadeusz Żaba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.09.2009
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.09.2009
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem żegnamy mgr. Tadeusza Żabę wspaniałego i niepowtarzalnego człowieka, długoletniego dyrektora wrocławskiego Herbapolu, który całe swoje życie poświęcił pracy nad tworzeniem i rozwojem firmy, zawsze życzliwie dzieląc się z wszystkimi swoją ogromną wiedzą. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jego serdeczność, wyrozumiałość, cierpliwość. Szczere wyrazy współczucia i otuchy składają Rodzinie Przyjaciele z Herbapolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia