Tadeusz Żaba
This was published in the following publications on 03.09.2009:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 03.09.2009:
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem żegnamy mgr. Tadeusza Żabę wspaniałego i niepowtarzalnego człowieka, długoletniego dyrektora wrocławskiego Herbapolu, który całe swoje życie poświęcił pracy nad tworzeniem i rozwojem firmy, zawsze życzliwie dzieląc się z wszystkimi swoją ogromną wiedzą. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jego serdeczność, wyrozumiałość, cierpliwość. Szczere wyrazy współczucia i otuchy składają Rodzinie Przyjaciele z Herbapolu
End of content
No more pages to load