Ofiary katastrofy pod Smoleńskiem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Tygodnik Wągrowiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Tygodnik Wągrowiecki
Łączymy się w bólu z najbliższymi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
i Jego Żony, z najbliższymi wszystkich ofiar
tragicznej katastrofy lotniczej,
do której doszło 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.
W imieniu władz miasta i mieszkańców Wągrowca wyrażamy
najgorętsze i najbardziej szczere wyrazy współczucia.
Odeszli Wielcy Ludzie – Wielcy Polacy.
Tak trudno zrozumieć Ich śmierć.
Cześć Ich pamięci!
Przewodniczący Rady Miejskiej Burmistrz Miasta Wągrowca
Władysław Purczyński Stanisław Wilczyński
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia