Ofiary katastrofy pod Smoleńskiem
This was published in the following publications on 16.04.2010:
Tygodnik Wągrowiecki
This was published in the following publications on 16.04.2010:
Tygodnik Wągrowiecki
Łączymy się w bólu z najbliższymi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
i Jego Żony, z najbliższymi wszystkich ofiar
tragicznej katastrofy lotniczej,
do której doszło 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.
W imieniu władz miasta i mieszkańców Wągrowca wyrażamy
najgorętsze i najbardziej szczere wyrazy współczucia.
Odeszli Wielcy Ludzie – Wielcy Polacy.
Tak trudno zrozumieć Ich śmierć.
Cześć Ich pamięci!
Przewodniczący Rady Miejskiej Burmistrz Miasta Wągrowca
Władysław Purczyński Stanisław Wilczyński
End of content
No more pages to load