Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2012
Nowosci
Podziękowanie
Całemu zespołowi Oddziału Kardiologiczno-Internistycznego Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu, kierowanemu przez Panią Doktor Barbarę Kwiatkowską, a w szczególności
Panu Doktorowi Tomaszowi Pawlikowi
za serce i serdeczność ofiarowaną
mojemu wspaniałemu Dziadkowi
ś.p. Tadeuszowi Susłowi
składam najszczersze podziękowanie
w imieniu swoim i całej Rodziny
Łukasz Paczesny
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia