Podziękowa
This was published in the following publications on 22.05.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.05.2012:
Nowosci
Podziękowanie
Całemu zespołowi Oddziału Kardiologiczno-Internistycznego Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu, kierowanemu przez Panią Doktor Barbarę Kwiatkowską, a w szczególności
Panu Doktorowi Tomaszowi Pawlikowi
za serce i serdeczność ofiarowaną
mojemu wspaniałemu Dziadkowi
ś.p. Tadeuszowi Susłowi
składam najszczersze podziękowanie
w imieniu swoim i całej Rodziny
Łukasz Paczesny
End of content
No more pages to load