Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2012
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 18 maja 2012 roku zmarła nasza kochana Mamusia, Siostra, Teściowa i Babcia ś.p. ELŻBIETA WANDA PAWLAK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 23 maja 2012 roku o godz.13.00 Mszą Świętą żałobną w Kościele Parafialnym w Ciechocinku. Po Mszy Św. nastąpi odprowadzenie drogich nam zwłok na Cmentarz Komunalny w Ciechocinku. Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia