Z głębokim
This was published in the following publications on 22.05.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.05.2012:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 18 maja 2012 roku zmarła nasza kochana Mamusia, Siostra, Teściowa i Babcia ś.p. ELŻBIETA WANDA PAWLAK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 23 maja 2012 roku o godz.13.00 Mszą Świętą żałobną w Kościele Parafialnym w Ciechocinku. Po Mszy Św. nastąpi odprowadzenie drogich nam zwłok na Cmentarz Komunalny w Ciechocinku. Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load