Minęło kol

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.11.2011
Nowosci

Minęło kolejne Święto Wszystkich Świętych, kolejny Dzień Zaduszny. Jak co roku odwiedziliśmy groby naszych krewnych i przyjaciół, zapalaliśmy znicze na miejscach spoczynku wybitnych osobistości i na zapomnianych mogiłach, na których nie można już odczytać napisów.
Nieważne ile kilometrów przemierzyliśmy by to zrobić, ważne, że to zrobiliśmy, że ponownie pokonaliśmy zapomnienie i stanęliśmy po stronie pamięci i światła. Szczególnie dziękuję Odwiedzającym cmentarze przy ul. Antczaka i Wybickiego. Dziękuję za kulturę, pielęgnację tradycji i chęć spotkania z tymi, których wciąż brak i z tymi, którzy jeszcze są i oby jak najdłużej byli.
Pamiętając, że najwznioślejsze chwile wymagają dbania o przyziemne sprawy, pragnę szczerze podziękować toruńskim Policjantom, Strażnikom Miejskim, pracownikom Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania i Miejskiego Zakładu Komunikacji. Dzięki Waszej sumiennej pracy te ważne dla nas dni były takie, jak powinny.
Bartłomiej Sobczak, właściciel firmy pogrzebowej "SOTOR", zarządzającej cmentarzami przy ul. Antczaka i Wybickiego.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia