Minęło kol
This was published in the following publications on 07.11.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.11.2011:
Nowosci
Minęło kolejne Święto Wszystkich Świętych, kolejny Dzień Zaduszny. Jak co roku odwiedziliśmy groby naszych krewnych i przyjaciół, zapalaliśmy znicze na miejscach spoczynku wybitnych osobistości i na zapomnianych mogiłach, na których nie można już odczytać napisów.
Nieważne ile kilometrów przemierzyliśmy by to zrobić, ważne, że to zrobiliśmy, że ponownie pokonaliśmy zapomnienie i stanęliśmy po stronie pamięci i światła. Szczególnie dziękuję Odwiedzającym cmentarze przy ul. Antczaka i Wybickiego. Dziękuję za kulturę, pielęgnację tradycji i chęć spotkania z tymi, których wciąż brak i z tymi, którzy jeszcze są i oby jak najdłużej byli.
Pamiętając, że najwznioślejsze chwile wymagają dbania o przyziemne sprawy, pragnę szczerze podziękować toruńskim Policjantom, Strażnikom Miejskim, pracownikom Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania i Miejskiego Zakładu Komunikacji. Dzięki Waszej sumiennej pracy te ważne dla nas dni były takie, jak powinny.
Bartłomiej Sobczak, właściciel firmy pogrzebowej "SOTOR", zarządzającej cmentarzami przy ul. Antczaka i Wybickiego.
End of content
No more pages to load