Minęło kol

This was published in the following publications on 07.11.2011:
Nowosci

Minęło kolejne Święto Wszystkich Świętych, kolejny Dzień Zaduszny. Jak co roku odwiedziliśmy groby naszych krewnych i przyjaciół, zapalaliśmy znicze na miejscach spoczynku wybitnych osobistości i na zapomnianych mogiłach, na których nie można już odczytać napisów.
Nieważne ile kilometrów przemierzyliśmy by to zrobić, ważne, że to zrobiliśmy, że ponownie pokonaliśmy zapomnienie i stanęliśmy po stronie pamięci i światła. Szczególnie dziękuję Odwiedzającym cmentarze przy ul. Antczaka i Wybickiego. Dziękuję za kulturę, pielęgnację tradycji i chęć spotkania z tymi, których wciąż brak i z tymi, którzy jeszcze są i oby jak najdłużej byli.
Pamiętając, że najwznioślejsze chwile wymagają dbania o przyziemne sprawy, pragnę szczerze podziękować toruńskim Policjantom, Strażnikom Miejskim, pracownikom Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania i Miejskiego Zakładu Komunikacji. Dzięki Waszej sumiennej pracy te ważne dla nas dni były takie, jak powinny.
Bartłomiej Sobczak, właściciel firmy pogrzebowej "SOTOR", zarządzającej cmentarzami przy ul. Antczaka i Wybickiego.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load