Tam serce
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.05.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.05.2011
Express Bydgoski
"Tam serce moje, gdzie mój skarb.
Chorzy są skarbem"
"Smutno nam bez Ciebie żyć, gdy Twoje serce przestało bić. Choć nie ma Cię - w sercu czujemy Cię"
Kiedy Mama umiera
gaśnie słońce.
List do naszej ukochanej Mamy.
śp.
MARII PIASECKIEJ
żyła 86 lat
Kochana, mądra Mamusiu dnia 22.01.2011 r. odeszłaś po długiej chorobie do Pana Naszego.
Byłaś dobra jak chleb, cicha i pokornego serca.
To, co dobre jest zawsze piękne. Kochaliśmy Cię, szanowaliśmy, dbaliśmy, opiekowaliśmy. Tak wiele słów nie zostało wypowiedzianych. Nie słyszymy już Twego oddechu, głosu. Nie byliśmy przygotowani. Jakie myśli zabrałaś ze sobą?
Tak bardzo baliśmy się Twojego odejścia. Jak żyć bez Ciebie z tą wieczną żałobą?
Dałaś nam tyle dobra. Nic nie powetuje Twojej utraty. Do końca życia będziemy za Tobą tęsknić. Byliśmy przy Tobie do końca, kiedy odeszłaś w domu.
Mieliśmy sen, że spacerujemy tam po ogrodach i Jesteś szczęśliwa. Chcielibyśmy, żeby tak było i kiedyś tam spotkać się z Tobą.
Dzisiaj jest Dzień Matki, pierwszy raz bez Ciebie tutaj, ale jesteś, pozostaniesz w naszych sercach, pamięci na zawsze.
Dziękujemy Ci za wszystko, ofiarujemy Ci największy dar - dar miłości.
Bardzo Ciebie kochamy
Synowie Jerzy i Roman z Rodziną
Spoczywaj w pokoju i uwielbieniu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia