Tam serce

This was published in the following publications on 26.05.2011:
Express Bydgoski

"Tam serce moje, gdzie mój skarb.
Chorzy są skarbem"
"Smutno nam bez Ciebie żyć, gdy Twoje serce przestało bić. Choć nie ma Cię - w sercu czujemy Cię"

Kiedy Mama umiera
gaśnie słońce.

List do naszej ukochanej Mamy.
śp.
MARII PIASECKIEJ
żyła 86 lat

Kochana, mądra Mamusiu dnia 22.01.2011 r. odeszłaś po długiej chorobie do Pana Naszego.
Byłaś dobra jak chleb, cicha i pokornego serca.
To, co dobre jest zawsze piękne. Kochaliśmy Cię, szanowaliśmy, dbaliśmy, opiekowaliśmy. Tak wiele słów nie zostało wypowiedzianych. Nie słyszymy już Twego oddechu, głosu. Nie byliśmy przygotowani. Jakie myśli zabrałaś ze sobą?
Tak bardzo baliśmy się Twojego odejścia. Jak żyć bez Ciebie z tą wieczną żałobą?
Dałaś nam tyle dobra. Nic nie powetuje Twojej utraty. Do końca życia będziemy za Tobą tęsknić. Byliśmy przy Tobie do końca, kiedy odeszłaś w domu.
Mieliśmy sen, że spacerujemy tam po ogrodach i Jesteś szczęśliwa. Chcielibyśmy, żeby tak było i kiedyś tam spotkać się z Tobą.

Dzisiaj jest Dzień Matki, pierwszy raz bez Ciebie tutaj, ale jesteś, pozostaniesz w naszych sercach, pamięci na zawsze.
Dziękujemy Ci za wszystko, ofiarujemy Ci największy dar - dar miłości.
Bardzo Ciebie kochamy
Synowie Jerzy i Roman z Rodziną

Spoczywaj w pokoju i uwielbieniu.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load