EWA TOMCZYK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2013
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.S.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MKS


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętamy.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ewie...</p> <p><br /><strong><em>Ewie...</em></strong></p> <p><em>Zasnęłaś? Czy o czymś marzysz, przymknąwszy powieki.</em></p> <p><em>Dla Ciebie to ledwie chwila, zaś dla nas niemal wieki.</em></p> <p><em>Co dzień pytamy siebie - prawda to, czy nam się tylko zdaje?</em></p> <p><em>A może wyjechałaś na szczęśliwe Hawaje...</em></p> <p><em> E.Sz.</em></p> <p><em> 13 kwietnia 2013 r.</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.S.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Prośba o wyspy szczęśliwe</p> <p style="text-align:center"><span><strong>Prośba o wyspy szczęśliwe</strong></span></p> <p style="text-align:center"><span>A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,</span><br /><span>wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,</span><br /><span>ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,</span><br /><span>we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.</span></p> <p style="text-align:center"><span>Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,</span><br /><span>rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,</span><br /><span>dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,</span><br /><span>myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.</span></p> <p style="text-align:center"><span> <strong><em><span>Konstanty Ildefons Gałczyński</span></em></strong></span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętamy o Tobie Ewciu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dwa tygodnie temu jeszcze byłaś wśród nas....To dopiero i aż dwa tygodnie! Wciąż nie mogę uwierzyć,że Cię nie ma,że nie mogę z Tobą porozmawiać,​zadzwon​ić do Ciebie,spytać - co słychać?...Na zawsze będziesz żyła w naszych sercach i pamięci Ewuniu...Śpij spokojnie...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MKS


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anonim


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ES


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anonim


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.S.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ILA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ES


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.S.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bez Ciebie...</p> <p>Tak ogromnie nam smutno bez Ciebie Ewuniu...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Obietnica...</p> <p>JANA 11:21-25</p> <p>Marta rzekła zatem do Jezusa:"Panie,gdybyś tu był,mój brat by nie umarł.Ale i teraz wiem,że o cokolwiek Boga poprosisz,Bóg ci da."Jezus rzekł do niej:"Twój brat wstanie."Marta powiedziała do niego:"Wiem,że wstanie podczas zmartwychwstania w dniu ostatnim."Jezus rzekł do niej:"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.Kto we mnie wierzy,ten choćby nawet umarł,ożyje."</p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia