EWA TOMCZYK

This was published in the following publications on 03.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Rodzice


12yrs

Image chosen by user
<p>Tak BARDZO mi Ciebie brakuje...​Towarzysz​yłaś mi przez 50 lat.Teraz też Jesteś w moim sercu.Kocham Cię Siostrzyczko moja.Czekaj na mnie...</p>


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user
<p>Tak bardzo mi Cię brakuje...</p> <p>Towarzyszyłaś mi 50 lat...Ewuniu,czekaj na mnie...</p>


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user

ILA


12yrs

Image chosen by user

E.S.


12yrs

Image chosen by user

Rodzice


12yrs

Image chosen by user

E.S.


12yrs

Image chosen by user

śpij spokojnie Ewciu.E.S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user

Rodzice


12yrs

Image chosen by user

Ila


12yrs

Image chosen by user

Pamiętam Ewuniu - E.S.


12yrs

Image chosen by user

pamiętam - E.S.


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user
<p>3 MIESIĄCE...</p> <p>Kochamy Cię Ewuniu...</p>


12yrs

Image chosen by user

E.S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user

Ila


12yrs

Image chosen by user

Rodzice


12yrs

Image chosen by user
<p>To już 3 miesiące bez Ciebie...</p> <p><strong>"Zgasłaś nam jak świecy płomyk Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna.</strong><br /><strong>Samotna w tej ostatniej drodze I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie,</strong><br /><strong>Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie."</strong></p>


12yrs

Image chosen by user

Ila


12yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p><br /><em><strong>"Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują obok siebie. Z nami żyje także ten , który odszedł, któregośmy pożegnali."</strong></em></p>


12yrs

End of content

No more pages to load