EWA TOMCZYK

This was published in the following publications on 03.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Jesteś z nami Ewuniu...</p>


9yrs

Image chosen by user
<p>Niech Dobry Bóg ma Cię w opiece...</p>


9yrs

Image chosen by user
Pamietamy...​Ewa i Maria z Łodzi


9yrs

Image chosen by user
<p>Zawsze jesteś z nami Kochanie...</p> <p>Rodzina</p>


10yrs

Image chosen by user
<p>JESTEŚ W KAŻDEJ CHWILI Z NAMI EWUNIU.</p> <p>KOCHAMY CIĘ BARDZO...</p> <p>Rodzina</p>


10yrs

Image chosen by user
Pamiętajmy o Tobie Ewuniu...​Maria i Ewa z Łodzi


10yrs

Image chosen by user
Rodzina


10yrs

Image chosen by user
<p>Jesteś ZAWSZE z nami Ewuniu...w każdej chwili naszego życia...</p> <p>Rodzina</p>


10yrs

Image chosen by user
<p>Myślimy o Tobie i kochamy Cię bardzo Ewuniu...</p> <p>Rodzina</p>


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie Ewuniu Iwona


10yrs

Image chosen by user
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Chwiejna waluta. Nie ma dnia, by ktoś wieczności swej nie tracił. (Wisława Szymborska)


10yrs

Image chosen by user
<p>Jesteś z nami w każdej chwili Kochanie...</p> <p>Rodzina</p>


10yrs

Image chosen by user
<p>Tak BARDZO za Tobą tęsknimy Kochanie...</p> <p>Rodzina</p>


10yrs

Image chosen by user
<p>Żyjesz w naszych sercach Ewuniu.Jesteś częścią nas.Bardzo Cię kochamy...</p> <p>Rodzina</p>


11yrs

Image chosen by user

Wyrazy współczucia


11yrs

Image chosen by user

pamiętam...​​E,S,


11yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


11yrs

Image chosen by user

Ewa Sz


11yrs

Image chosen by user
<p>Dwa lata bez Ciebie...</p> <p style="">To już dwa lata bez Ciebie Ewciu. Smutek rozdziera nam serca. Staramy się być pogodni i dzielni, ukradkiem ocierając łzę. Śpij spokojnie...</p> <p style="">Ewa i Maria z Łodzi</p>


11yrs

Image chosen by user
<p><span>OBJAWIENIE 21 :4</span><br /><span>\"Sercem patrz,a ujrzysz raj,wszyscy zgodnie tam żyją,dobra jest w brud,zadbał</span><br /><span>Bóg aby nie płakał nikt.</span><br /><span>Śpiewaj radosną pieśń,swój dział w tym możesz mieć.Pewnego dnia powiesz</span><br /><span>tak: mogę bez końca żyć!...\"</span><br /><span>Dziękujemy Bogu za tę niezasłużoną życzliwość i oczekujemy spotkania z Tobą Ewuniu...</span></p> <p><span>Rodzina</span></p>


11yrs

Image chosen by user

Iwona Spoczywaj w pokoju


11yrs

Image chosen by user
<p>Jesteś zawsze z nami Ewuniu...Oby Dobry Bóg miał Cię w swej pamięci w Dniu Zmartwychwstania...</p> <p>Kochamy Cię bardzo.</p>


11yrs

Image chosen by user

E.S.-​pamięt​am..


11yrs

Image chosen by user
<p>Kochamy Cię Ewuniu i bardzo za Tobą tęsknimy...</p> <p>Rodzina</p>


11yrs

End of content

No more pages to load