Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Życie choć piękne,
tak kruche jest,
wystarczy jedna chwila
by stracić je ..."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął
mój najukochańszy Mąż

śp.
Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążona w rozpaczy
żona

Proszę o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
*❤️✺❤️✺❤️✺❤️* * MÓJ ROBERCIE * Zabrałeś radość i nadzieję... Zostawiłeś smutek i tęsknotę... Kocham Ciebie Synku na zawsze... Światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam******* Śpij moje serce ukochane******* *❤️✺❤️✺❤️✺❤️* * MÓJ ROBERCIE * Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❀`❤️❀++❀`❤️❀++❀`❤️❀ ***ROBERCIE UKOCHANY*** Syneczku,dzisiaj mija 183 - miesiąc ******* Jak Zginąłeś w górach ******* DLACZEGO SYNKU TY***DLACZEGO ROBERCIE TY**** Poznałam co to gorycz,ból,żal,​cier​pienie ,tęsknota i te codzienne łzy******* Pozostawiłeś pustkę i niezatarte wspomnienia***** Zawsze tak będzie,aż do Naszego Spotkania.... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam****** Śpij ,mój Aniołku***w tym lepszym Świecie******* Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę.. Gdy Serce Twoje ,przestało Bić******* Tak trudno matce dalej żyć******* ❀`❤️❀++❀`❤️❀++❀`❤️❀ ***ROBERCIE UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
⭐* «̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭ *⭐ ***SYNKU UKOCHANY*** Wiem że wieczór zapada... A ja dopiero mogę zapalić Tobie... Ukochany Robercie światełka imieninowe******* Tylko tyle mogę zrobić******* Kiedyś życzenia z przytuleniem******* Dzisiaj łzy po twarzy,ciagle płyną******* Tak mi Ciebie brakuje***pomóż mi Syneczku*** Kochałam...Kocham...​​i Kochać Ciebie będę*** ⭐* «̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭ *⭐ ***MÓJ NA ZAWSZE*** Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
❤️.♨❤️♨❤️.♨❤️♨❤️ *ROBERCIE UKOCHANY* Bardzo mi smutno Synku... Byłam przy Twym grobie... W głowie się nie mieści,to co zobaczyłam... Żadnego znicza od twej żony... Żadnej pamięci :( :( My zawsze mamy Ciebie w sercu ... I bardzo kochamy i tęsknimy... Śpij nasze serce ukochane... Światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie ślemy******* ❤️.♨❤️♨❤️.♨❤️♨❤️ *ROBERCIE UKOCHANY*

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Pod powiekami łez brakuje... Tęsknota dręczy...wszystko smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Bo miłość i piękno...w Niebie istnieje... Robercie...SYNKU... Jak ciężko napisać,co dzisiaj czuję :( 5486-dni***783-​tygo​dnie***180-m-cy*​** 15 -LAT**************(*​​) Smutnych lat******* Kiedy nas Opuściłeś******* :( :( :( :( :( Zostawiając piękne wspomnienia i fotografie... A my mamy Ciebie w sercach i pamięci******* Smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Tobie Robercie ofiaruję******* Śląc do Nieba....do Ciebie,do lepszego Świata... Spoczywaj w pokoju wiecznym ****** ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama,Tata i Siostra z rodziną

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Walentynkowe światełka******* Pełne mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam ******* I ślę do Ciebie ***mój na zawsze Ukochany****** Raduj się w dalekim ,lepszym Świecie... A ja bardzo kocham ,tęsknię ...... *** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Mój Synku...179-mc... Jak nas Opuściłeś ... Pozostał żal,ból,tęsknota i łzy... Dlaczego Ty Robercie !!!... Piękne wspomnienia i albumy pozostały... To za mało...gdzie Jesteś Synku...Wróć... Dzisiaj nas odwiedzi...Twoja pierwsza miłość... Wiem że ,Będziesz z nami :( :( Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam i ślę ...tam daleko i wysoko******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ból zmienia swe barwy... A miłość ciągle taka sama ... Twoje serce tu na ziemi bić przestało... A oczy moje pozostają załzawione :( :( Robercie zapalam Tobie Aniołku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Bo wiem,że dotrą wraz z modlitwą ******* Tam daleko...do świata wiecznego******* ❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ********** K.C.S.C.S.********** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
`````````` ❤️ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●​​, ,,,,,,,,,,❤️❤️,,,,,,​​,,,, Robercie Ukochany... W drugi Dzień Święta Bożego Narodzenia.❤️ Światełka mej wiernej miłości i nadziei***❤️ Zapalam Tobie Synku Ukochany*******❤️ I ślę do krainy wielkiej radości********❤️ ................❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️❤️****❤️ Twoja mama❤️ i tata❤️

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
______________ █________________ ______________X✿​X__​_____________ ______________X♥​X__​_____________ __________O__X(Ѽ)​X_​_O___________ __________█_X*X✿X*​X​_█___________ __________XX♥X(Ѽ)X♥​​XX__________ ______O__XX♥X✿X*XX♥​​X*__O_______ ______█_XX(Ѽ)X*X♥XX✿​​XX_█_______ ______X*XX♥XX✿X(Ѽ)​X​XX*XXX_______ ___O__♥XXX✿XX♥XXXX✿​​XXX*XXX__O___ ___█_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)XX♥​​X✿X*XX_█___ ___XX✿XXX*XXXX✿XXXX(​​Ѽ)XX✿XX___ ___XX(Ѽ)XX✿X♥X(Ѽ)​XX​XX✿X(Ѽ)XX___ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _________XXXXXXXXXXX​XX_________ Robercie ta choinka to dla Ciebie... Kiedyś radość zawsze była... Dzisiaj smutek i wspomnienia... Kocham Ciebie całym sercem... Oraz tęsknię i zawsze tak będzie... Światełko wigilijne zapalam ******* To już 15 -ta wigilia ,bez Ciebie******* Synku Ukochany********•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•**•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Piątkowe światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Ukochany Synku ******* Śpij mój Aniołku ******* Tak mi smutno ******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *** K.C.S.C.S.*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Robercie...​niedziel​a...20.11.​2022 rok... Smutna niedziela...to już 177-miesiąc... Kiedy mnie Opuściłeś...nas Opuściłeś... Tak mi smutno i serce ciągle krwawi... Dlaczego tak się stało...DLACZEGO TY ? SYNKU, to nie ta kolejność ...! Tylko mogę zapalać światełka mej miłości i nadziei******* I żyć pięknymi wspomnieniami******* A także przeglądać albumy z Twoimi fotkami... To wszystko za mało Robercie...:( :( Kocham Ciebie z każdym dniem więcej...:( :( ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ ***** K.C.S.C.S ***** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** DZIEŃ ZADUSZNY ******* To dzień modlitwy , wspomnień i marzeń..... Robercie to jest Twój Dzień ! A ja z nadzieją i miłością... Zapalam Tobie Ukochany******* Światełka promyków i tęsknoty za Tobą ******* Robercie mój ANIOŁKU na zawsze ******* ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *MOJE SERCE KRWAWI* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Tak trudno na świecie żyć... Gdy serce dziecka przestaje Bić... Odszedłeś o całe Życie za wcześnie******* Mój żal jest bezmierny... Cicha łza się sączy... Przestanie wtedy, gdy ,Bóg nas Złączy... Robercie w ten smutny dzień*** Wszystkich Świętych******* Światełka pełne miłości i nadziei❤️*******❤️ Ślę do Ciebie Aniołku w Niebie❤️*******❤️ Kochać Ciebie będę zawsze ❤️*******❤️ ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *RADUJ SIĘ ROBERCIE* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Mój Robercie ... To już 175-miesiąc... Kiedy Twoja Dusza ... Uleciała do Świata Wiecznego...(*)(*)(*​​)... Pozostawiłeś smutek , ból , żal ,tęsknotę i łzy...(*)(*)(*)... I pytanie DLACZEGO TY ???...(*)(*)(*)... Uśmiecham się do Ciebie , przez łzy ...(*)(*)(*)... Śpij ANIOŁKU w tym lepszym świecie ...dalekim świecie...(*)(*)(*).​​.. ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie mój Ukochany... Dzisiaj Twoje 45-te urodziny... Ciężko mi na sercu i żyć w bólu... Bo ciągle Jesteś daleko... Kiedyś radość i płacz z radości... A dzisiaj ogromny żal i tęsknota... Dlaczego Bóg zabrał Ciebie...DLACZEGO TY ! Jakie życzenia mam Tobie składać ? Tylko życia wiecznego i radości w świecie dalekim... Mój Robercie Ukochany na zawsze... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Ślę tam daleko ...do Świata Twego******* Kocham całym matczynym sercem na zawsze ** ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *********K.C.S.C.S**​​***** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​​)******* SYNKU UKOCHANY****** KOLEJNY MIESIĄC I KOLEJNY 20-TY...(wczorajszy) TO JUŻ 172 M-C !!! BÓL I TĘSKNOTA .... JESZCZE WIĘKSZA.... WSPOMNIENIA,TO ZA MAŁO SYNKU .... A TY CIĄGLE ŚPISZ...DLACZEGO TY UKOCHANY ??? ŚWIATEŁKA PEŁNE MIŁOŚCI I NADZIEI******** ZAPALAM TOBIE ROBERCIE ...SYNKU MÓJ JEDYNY NA ZAWSZE****** (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​​)******* SYNKU UKOCHANY****** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* W tym trudnym dniu... Dnia Dziecka... Zapalam Tobie Robercie******* Smutne,światełka miłości i nadziei******* Niech nigdy nie gasną ******* A moje łzy ,niech nie budzą Ciebie ze snu :( Kochałam,Kocham i Kochać będę zawsze... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to smutny dzień... Kolejny 170 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Łzy, żal ,ból ...takie jest moje istnienie... Ty Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** W ten smutny dzień... Gdzie na świecie , tyle złego się dzieje... Zapalam Tobie Robercie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ... Niech nigdy nie gasną ******* Śpij moje serce Ukochane******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩ ***SYNKU UKOCHANY*** W nowym miesiącu... Światełka mej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i modlę się... O spokój Twej Duszy ******* Śpij moje serce w tej dalekiej ciszy******* ۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩ ******* K.C.S.C.S.****** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Wieczorne światełka... Mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie...Synku Ukochany******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *** MÓJ NA ZAWSZE *** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
...........❤️....... .............|||....​​.. ..*.........|||||...​​*... .....*....|||||||||.​​.... *.......||||||||||||​​|...*.. ....*..|||||||||||||​​|||... .............III...♥​​.........* **SYNKU UKOCHANY** *❄️ ZAPALAM TOBIE ROBERCIE ❄️ * *☀️ * ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *☀️ * ☀️ * W TEN CUDOWNY DZIEŃ *☀️ * ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*[[ * ]]˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ DLACZEGO NIE MOŻESZ BYĆ Z NAMI ? DLACZEGO SYNKU UKOCHANY ?! Twoi rodzice

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Mój Robercie,wczoraj minął... 166 miesiąc,kiedy nas opuściłeś... Moje serce,ciągle krwawi ... Brak mi słów,by to opisać... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Do Ciebie ślę mój na zawsze Ukochany******* Śpij w spokoju wiecznym ******* ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY**

B.J.N.


4yrs

End of content

No more pages to load