Śpieszmy
This was published in the following publications on 16.06.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.06.2011:
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 czerwca 2011 roku zmarł po ciężkiej chorobie nasz kochany Tatuś, ukochany Dziadziuś, Teść, Brat, Wujek i Kolega
śp. WALDEMAR BOLDT
lat 60
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 17 czerwca 2011 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy kościele Św. Antoniego.
End of content
No more pages to load