Jerzy Adamiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2011
Dziennik Bałtycki

<p>Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat</p>
<h4>Jerzy Adamiak<br />urodzony 20.02.1954 r.</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.</p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry</p>

Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat

Jerzy Adamiak
urodzony 20.02.1954 r.

Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.

Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adamiaczka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Druga rocznica</p> <p>a zamiast bukietu, świeca.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Osnowa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zawsze i na zawsze


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>świat bez Adamiaka</p> <p><span><span>"</span></span><span>Świat do Ciebie nie pasował, </span><strong>Jurku</strong><span>.</span></p> <blockquote> <p><span>Bez Ciebie będzie jeszcze gorszy.</span>"</p> <p>i tak jest, placowniku.</p> </blockquote>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

placownik Z Racjonalisty


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

świeca z Gdyni - Lila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila (z Gdyni)


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Może tym razem ...</p> <p><span>Próbowałam kilka razy od maja zostawić tu wiadomość - nie udało mi się. Zachęcona Twoim wpisem Zbyszku, spróbuję po raz kolejny.</span></p> <p style="">Dziękuję Pani Marto za Pani słowa.</p> <p style=""><span>Gdynia nadal przesiąknięta jest Jurkiem - dla mnie pewnie taka już zostanie.</span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pytanie</p> <p>Ciekaw jestem jak długo będą pojawiać się tu wpisy; moje z pewnością do końca mojego życia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbyszek Bryłowski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Osnowa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila - dla Jurka i mojego Taty


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila Adamiak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sukulent z Racjonalisty


14 l

<p>Nie</p> <p>Nie.</p> <p>Pani Lilu, serdecznie współczuję.</p> <p>Marta - Sukulent</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sukulent z Racjonalisty


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>UMOWA</p> <p>Gra Gdy pęka świat na pół, na wzdłuż, los mówi ludzkim głosem: spójrz w dół, w przyjazną dal tulącą szybkim ciosem. Nie obiecuję bajek ci, nie głaszczę, nie pochwalę, lecz powiem prawdę najprawdziwszą: nie będzie ciebie wcale. Indyferentyzm morza za kominem Morze zza komina patrzyło ospałe, chłodne, beznamiętnie mściwe w swej pochmurnej chwale. Jutro też tu będzie chwilę? Może mnie przywita niebieskim przedpołudniem i ciszą do dna, i może bez granatu łezki pozwoli doczekać końca dnia? Komin granicznym prostokątem niebo z resztą złych fal pokłócił - czy będzie przez to przyjacielem, gdy krawędź dachu znów wróci? Czy nakaże krawędzi wynurzyć indyferentyzmu flauty krzyk, by z gruzów błękitnych wywróżyć, wykrzesać - ja znowu, jak nikt? Czy podpowie komin, jak zburzyć indyferentyzmu flauty ból, by w gruzach błękitu powtórzyć i wskrzesić: -ja znowu, jak Król...? Gra Czy błazna los, trefnisia byt, Stańczyka drwiącym dzwonkiem zakończy skowyt bezdna dni, kuszących mimo, jak skowronki? I pęknie świat na pół, na wzdłuż, i powie los wyraźnie: nikt cię tu nie zapraszał, chłopcze. Już odegrałeś swoją rolę, błaźnie.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lucyna


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Liliana Adamiak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

grzegorz stanik


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pytanie</p> <p>Wczoraj, będąc w pracy i myśląc o rocznicy, zadałem sobie pytanie: Jak Jurek skomentowałby tutejsze wpisy? Sądzę, że z dystansem i humorem.</p>


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia