Jerzy Adamiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2011
Dziennik Bałtycki

<p>Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat</p>
<h4>Jerzy Adamiak<br />urodzony 20.02.1954 r.</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.</p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry</p>

Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat

Jerzy Adamiak
urodzony 20.02.1954 r.

Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.

Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamiętam i tęsknię, a w Gdyni tyle zmian :)</p> <p>Moje Ty Słońce.</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Osnowa


12 l

<p>Chwila</p> <p><strong><span>Kiedy tak stałem</span></strong></p> <p><strong><span>Doleciało z oddali…</span></strong></p> <p><strong><span>„Życie jest niby granat – można bawić się bezpiecznie, póki nie wyciągnie się zawleczki”<br /><span>To też po Was zostało…</span> </span></strong></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

placownik z Racjonalisty


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

placownik z Racjonalisty


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kolejna rocznica</p> Czas leci, wspomnienia bledną, ale odzywa się jakiś wewnętrzny budzik przypominając, że właśnie mijają trzy lata. Tyle wydarzeń w międzyczasie miało miejsce, że wydaje się iż było ich więcej. Zmarli się nie starzeją, starzeją się żywi. Za kilkanaście dni będę dokładnie w Twoim wieku.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Osnowa


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Niewiele brakowało...</p> <p>a odwiedziłbym Twój grób w połowie września, kiedy jechaliśmy do Gdańska pożegnać córkę i zięcia udających się promem do Szwecji. Padał rzęsisty deszcz, byliśmy spóźnieni. Nie dało się. Zjechaliśmy co prawda z obwodnicy, ale ze względu na korek w godzinach szczytu zmuszeni zostaliśmy do zawrócenia. Na razie pozostają więc odwiedziny tutaj. Trzym się! PS: Wyraźnie widać, że brak Ciebie na fR.</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Autografka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Osnowa


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

placownik z Racjonalisty


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Osnowa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Luuuzik...</p> <p>Od kilku dni mam wrażenie, że coś ciągnie mnie w to miejsce, na co Jurek: "Twoje wrażenia mnie tyle obchodzą, co serenady futerkowych krokodyli na plantacji budyniu w Nikaragui." Taki był. :)</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Gdynia</p> <p>Właśnie wróciłam z Gdyni, pamiętać można wszędzie, ale tam wspomnienia były bardziej żywe i kolorowe. Lila</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dwa lata</p> <p>Wczoraj minęły dwa lata. Wczoraj...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięć</p> <p>Pamięć o nas to nasze jedyne drugie życie. Innego nie ma. I choć tak jak w pierwszym, towarzystwo nie zawsze bywa w nim najlepsze, to jednak żyjesz w nim.<br />I żyj jak najdłużej.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

placownik z Racjonalisty


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>bez patosu</p> <p>Powspominałem i zajrzałem</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Osnowa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla Kocura.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lila


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia