Jerzy Adamiak

This was published in the following publications on 13.04.2011:
Dziennik Bałtycki

<p>Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat</p>
<h4>Jerzy Adamiak<br />urodzony 20.02.1954 r.</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.</p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry</p>

Dnia 12 kwietnia 2011 r. odszedł na zawsze ukochany Mąż i Brat

Jerzy Adamiak
urodzony 20.02.1954 r.

Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2011 r. na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni.

Ze smutkiem zawiadamiają żona i siostry

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Adamiaczka


13yrs

Image chosen by user
<p>Druga rocznica</p> <p>a zamiast bukietu, świeca.</p>


13yrs

Image chosen by user

Osnowa


13yrs

Image chosen by user

Zawsze i na zawsze


13yrs

Image chosen by user
<p>świat bez Adamiaka</p> <p><span><span>"</span></span><span>Świat do Ciebie nie pasował, </span><strong>Jurku</strong><span>.</span></p> <blockquote> <p><span>Bez Ciebie będzie jeszcze gorszy.</span>"</p> <p>i tak jest, placowniku.</p> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user

placownik Z Racjonalisty


13yrs

Image chosen by user

świeca z Gdyni - Lila


13yrs

Image chosen by user

Lila


13yrs

Image chosen by user

Lila (z Gdyni)


13yrs

Image chosen by user
<p>Może tym razem ...</p> <p><span>Próbowałam kilka razy od maja zostawić tu wiadomość - nie udało mi się. Zachęcona Twoim wpisem Zbyszku, spróbuję po raz kolejny.</span></p> <p style="">Dziękuję Pani Marto za Pani słowa.</p> <p style=""><span>Gdynia nadal przesiąknięta jest Jurkiem - dla mnie pewnie taka już zostanie.</span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Pytanie</p> <p>Ciekaw jestem jak długo będą pojawiać się tu wpisy; moje z pewnością do końca mojego życia.</p>


13yrs

Image chosen by user

Zbyszek Bryłowski


13yrs

Image chosen by user

Osnowa


13yrs

Image chosen by user

Lila - dla Jurka i mojego Taty


13yrs

Image chosen by user

Lila Adamiak


13yrs

Image chosen by user

Lila


14yrs

Image chosen by user

Sukulent z Racjonalisty


14yrs

<p>Nie</p> <p>Nie.</p> <p>Pani Lilu, serdecznie współczuję.</p> <p>Marta - Sukulent</p>


14yrs

Image chosen by user

Sukulent z Racjonalisty


14yrs

Image chosen by user
<p>UMOWA</p> <p>Gra Gdy pęka świat na pół, na wzdłuż, los mówi ludzkim głosem: spójrz w dół, w przyjazną dal tulącą szybkim ciosem. Nie obiecuję bajek ci, nie głaszczę, nie pochwalę, lecz powiem prawdę najprawdziwszą: nie będzie ciebie wcale. Indyferentyzm morza za kominem Morze zza komina patrzyło ospałe, chłodne, beznamiętnie mściwe w swej pochmurnej chwale. Jutro też tu będzie chwilę? Może mnie przywita niebieskim przedpołudniem i ciszą do dna, i może bez granatu łezki pozwoli doczekać końca dnia? Komin granicznym prostokątem niebo z resztą złych fal pokłócił - czy będzie przez to przyjacielem, gdy krawędź dachu znów wróci? Czy nakaże krawędzi wynurzyć indyferentyzmu flauty krzyk, by z gruzów błękitnych wywróżyć, wykrzesać - ja znowu, jak nikt? Czy podpowie komin, jak zburzyć indyferentyzmu flauty ból, by w gruzach błękitu powtórzyć i wskrzesić: -ja znowu, jak Król...? Gra Czy błazna los, trefnisia byt, Stańczyka drwiącym dzwonkiem zakończy skowyt bezdna dni, kuszących mimo, jak skowronki? I pęknie świat na pół, na wzdłuż, i powie los wyraźnie: nikt cię tu nie zapraszał, chłopcze. Już odegrałeś swoją rolę, błaźnie.</p>


14yrs

Image chosen by user

Lucyna


14yrs

Image chosen by user

Liliana Adamiak


14yrs

Image chosen by user

grzegorz stanik


14yrs

Image chosen by user
<p>Pytanie</p> <p>Wczoraj, będąc w pracy i myśląc o rocznicy, zadałem sobie pytanie: Jak Jurek skomentowałby tutejsze wpisy? Sądzę, że z dystansem i humorem.</p>


14yrs

End of content

No more pages to load