ANIELA MATYSKO

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2013
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.04.2013 r. zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi moja najdroższa, najukochańsza Mamusia i Ciocia

śp. ANIELA MATYSKO

z domu KUROPATWIŃSKA

Pogrzeb z mszą świętą odbędzie się dnia 18.04.2013 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy Alei Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Bielawki w Bydgoszczy.

Pogrążeni w smutku Córka, Michał i Jacek z Rodzinami.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Juz rok minal - Beata


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marian B.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marian


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Żal...</p> <p><span>Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Anieli (a w zasadzie Cioci)... Od pewnego czasu zajmuję się genealogią rodzinną i gdy odkryłem, że wśród potomków Jan i Franciszki (z domu Szwarc), moich krewnych jest Aniela Matysko postanowiłem się z nią skontaktować. Udało mi się porozmawiać telefonicznie. Żałuję, że nie dane mi było poznać Cioci osobiście...</span></p> <p style=""><span>Droga Ciociu!</span></p> <p style=""><span><span>"Teraz drogami Boga Ojca kroczysz</span></span></p> <p style=""><span><span>na polanach boskich biegasz</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>na nasze zło przymykasz oczy</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>smutno nam, ze Cię z nami nie ma.</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>My z nadzieją w sercach czekamy,</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>że kiedyś na pewno się spotkamy...</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>Nadzieja spotkania łagodzi ból rozstania...</span>"</span></p> <p style=""><span>Szczere wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższych!</span></p> <p style=""><span>Krzysztof Szwarc</span></p> <p style=""><span>szwarck@gazeta.pl</span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krzysztof Szwarc


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Henryk T.​Kuropatwińsk​i


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata i Agnieszka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia