ANIELA MATYSKO

This was published in the following publications on 16.04.2013:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.04.2013 r. zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi moja najdroższa, najukochańsza Mamusia i Ciocia

śp. ANIELA MATYSKO

z domu KUROPATWIŃSKA

Pogrzeb z mszą świętą odbędzie się dnia 18.04.2013 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy Alei Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Bielawki w Bydgoszczy.

Pogrążeni w smutku Córka, Michał i Jacek z Rodzinami.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Juz rok minal - Beata


12yrs

Image chosen by user

Marian B.


13yrs

Image chosen by user

Marian


13yrs

Image chosen by user
<p>Żal...</p> <p><span>Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Anieli (a w zasadzie Cioci)... Od pewnego czasu zajmuję się genealogią rodzinną i gdy odkryłem, że wśród potomków Jan i Franciszki (z domu Szwarc), moich krewnych jest Aniela Matysko postanowiłem się z nią skontaktować. Udało mi się porozmawiać telefonicznie. Żałuję, że nie dane mi było poznać Cioci osobiście...</span></p> <p style=""><span>Droga Ciociu!</span></p> <p style=""><span><span>"Teraz drogami Boga Ojca kroczysz</span></span></p> <p style=""><span><span>na polanach boskich biegasz</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>na nasze zło przymykasz oczy</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>smutno nam, ze Cię z nami nie ma.</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>My z nadzieją w sercach czekamy,</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>że kiedyś na pewno się spotkamy...</span><br /></span></p> <p style=""><span><span>Nadzieja spotkania łagodzi ból rozstania...</span>"</span></p> <p style=""><span>Szczere wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższych!</span></p> <p style=""><span>Krzysztof Szwarc</span></p> <p style=""><span>szwarck@gazeta.pl</span></p>


13yrs

Image chosen by user

Krzysztof Szwarc


13yrs

Image chosen by user

Henryk T.​Kuropatwińsk​i


13yrs

Image chosen by user

Beata i Agnieszka


13yrs

End of content

No more pages to load