Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2010
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 4.01.2010 r. zasnęła w Bogu moja ukochana Żona, nasza najdroższa Córka, Siostra, Szwagierka, Synowa i Ciocia
śp.
KASIA ŚWICIŃSKA
z domu Tomaszewska
lat 39
Pogrzeb z mszą św. odbędzie się dnia 8.01.2010 r. (piątek) godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy przy ul. Lotników w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia