Żyłaś dla
This was published in the following publications on 07.01.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.01.2010:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 4.01.2010 r. zasnęła w Bogu moja ukochana Żona, nasza najdroższa Córka, Siostra, Szwagierka, Synowa i Ciocia
śp.
KASIA ŚWICIŃSKA
z domu Tomaszewska
lat 39
Pogrzeb z mszą św. odbędzie się dnia 8.01.2010 r. (piątek) godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy przy ul. Lotników w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load