Ja jestem

This was published in the following publications on 06.06.2012:
Express Bydgoski

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.
J 11,25
W poniedziałek 4 czerwca 2012 roku w godzinach popołudniowych
w 78. roku życia, w 52. roku kapłaństwa
Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan, Pan Życia odwołał do Wiecznej Ojczyzny
śp. Księdza Kanonika Stanisława Woźniaka
pierwszego Proboszcza i budowniczego świątyni pw. św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy
Wprowadzenie do kościoła pw. św. Jadwigi Królowej w czwartek, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 7 czerwca 2012 roku o godzinie 18.30.
Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie w piątek, w Uroczystość Odpustową ku czci św. Jadwigi Królowej 8 czerwca 2012 roku o godzinie 11.00 również w naszej świątyni,
Po czym ciało złożymy w grobie na cmentarzu Parafii pw. św. Józefa w Bydgoszczy.
Modlitwa różańcowa we wtorek i środę o godzinie 18.00, w czwartek po Mszy św., a w piątek o godzinie 10.30.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci!
Ks. Proboszcz Tomasz Cyl z Księżmi pracującymi w parafii

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load