Joanny Oleradzkiej
This was published in the following publications on 30.01.2013:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 30.01.2013:
Express Bydgoski
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Joanny Oleradzkiej
W zadumie i z poczuciem straty żegnamy niegdysiejszego Pracownika Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy.
Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny wraz z Zastępcą oraz Pracownicy WSSE w Bydgoszczy
.
End of content
No more pages to load