Władysław Wojtasik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.06.2010
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.06.2010
Echo Dnia
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych". Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 6 czerwca 2010 roku zmarł śp. Dr n. med. Władysław Wojtasik, Nestor internistów kieleckiech, wieloletni Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Człowiek prawy, otwartego umysłu i wielkiego serca. Wychowawca wielu pokoleń lekarzy. Rodzinie Zmarłego głębokie wyrazy współczucia składają: Dyrekcja i Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 06.06.2010 r. przeżywszy lat 88 zmarł Nasz Kochany Tatuś i Dziadek śp Władysław Wojtasik Żołnierz AK, Poeta Wieloletni Ordynator Oddz. Chorób Wewnętrznych Szpitala Woj. w Kielcach Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie 11 czerwca (piątek) 2010 r. o godz. 13.00 w Kościele Św. Pallottiego (ul. Fosforytowa) po czym nastąpi wyprowadzenie Drogiej nam Osoby w miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu Nowym w Kielcach O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku Dzieci, Wnuki oraz Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Pacjentka Teresa
16 l
Marek, Mateusz i Maciej Urbane
16 l
Pracownicy II Oddz.Chorób Wew
16 l