Władysław Wojtasik

This was published in the following publications on 08.06.2010:
Echo Dnia

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych". Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 6 czerwca 2010 roku zmarł śp. Dr n. med. Władysław Wojtasik, Nestor internistów kieleckiech, wieloletni Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Człowiek prawy, otwartego umysłu i wielkiego serca. Wychowawca wielu pokoleń lekarzy. Rodzinie Zmarłego głębokie wyrazy współczucia składają: Dyrekcja i Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 06.06.2010 r. przeżywszy lat 88 zmarł Nasz Kochany Tatuś i Dziadek śp Władysław Wojtasik Żołnierz AK, Poeta Wieloletni Ordynator Oddz. Chorób Wewnętrznych Szpitala Woj. w Kielcach Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie 11 czerwca (piątek) 2010 r. o godz. 13.00 w Kościele Św. Pallottiego (ul. Fosforytowa) po czym nastąpi wyprowadzenie Drogiej nam Osoby w miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu Nowym w Kielcach O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku Dzieci, Wnuki oraz Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Pacjentka Teresa


16yrs

Image chosen by user

Marek, Mateusz i Maciej Urbane


16yrs

Image chosen by user

Pracownicy II Oddz.Chorób Wew


16yrs

End of content

No more pages to load