Śpij Mamo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Express Bydgoski
"Śpij Mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21.02.2010r odeszła od nas nasza kochana Mama, Babcia i Prababcia
śp. Helena Szablewska
z domu Kaluta
lat 87
Pogrzeb odbędzie się dnia 27.02.2010r. o godz. 11.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku Córka z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l