Śpij Mamo
This was published in the following publications on 26.02.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.02.2010:
Express Bydgoski
"Śpij Mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21.02.2010r odeszła od nas nasza kochana Mama, Babcia i Prababcia
śp. Helena Szablewska
z domu Kaluta
lat 87
Pogrzeb odbędzie się dnia 27.02.2010r. o godz. 11.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku Córka z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load
10yrs