Żal że si
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2009
Express Bydgoski
" Żal, że się za mało kochało, że się o sobie myślało, że się nie zdążyło, że było za późno...
... wszystko już potem za mało, choćby się łzy wypłakało."
Ks. Jan Twardowski
20.02.2009 r. w drugą bolesną rocznicę śmierci naszego kochanego Syna i Brata oraz wspaniałego Przyjaciela
ŚP. Zbigniewa Golona
odbędzie się msza święta w jego intencji, o godz. 18.00 w Kościele O.O. Jezuitów przy ulicy Kościeleckich 7 w Bydgoszczy.
Życzliwym pamięci dziękujemy z chwile wspomnień.
Rodzice, Bracia z Rodzinami i Przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia