Żal że si
This was published in the following publications on 18.02.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 18.02.2009:
Express Bydgoski
" Żal, że się za mało kochało, że się o sobie myślało, że się nie zdążyło, że było za późno...
... wszystko już potem za mało, choćby się łzy wypłakało."
Ks. Jan Twardowski
20.02.2009 r. w drugą bolesną rocznicę śmierci naszego kochanego Syna i Brata oraz wspaniałego Przyjaciela
ŚP. Zbigniewa Golona
odbędzie się msza święta w jego intencji, o godz. 18.00 w Kościele O.O. Jezuitów przy ulicy Kościeleckich 7 w Bydgoszczy.
Życzliwym pamięci dziękujemy z chwile wspomnień.
Rodzice, Bracia z Rodzinami i Przyjaciele
End of content
No more pages to load