Ze smutkie
This was published in the following publications on 17.09.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.09.2010:
Nowosci
Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
WANDY KOWALIK
Osoby prawej, wrażliwej, przyjaznej i życzliwej wszystkim.
Wiele znaczyła w życiu publicznym Torunia i regionu.
Z RODZINĄ WANDY
łączę się w żalu
Jerzy Wenderlich
Wicemarszałek Sejmu RP
End of content
No more pages to load