Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2008
Nowosci
Serdecznie dziękuję
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża
śp.
Edwina Janusza Przyborkiewicza
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "USKOM" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu.
ŻONA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia