Serdecznie
This was published in the following publications on 18.11.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.11.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękuję
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża
śp.
Edwina Janusza Przyborkiewicza
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "USKOM" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu.
ŻONA
End of content
No more pages to load