Panu Dyrek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2009
Express Bydgoski
Panu Dyrektorowi Szpitala nr. 2 na Kapuściskach w Bydgoszczy
Na Pańskie ręce składam podziękowania Panu dr Kontnemu i Jego zespołowi, który operował moją żonę. Składam podziękowania również dr Głowackiemu, dr Czechowiczowi i pielęgniarkom z bloku chirurgii nr. 2, za grzeczność i uprzejmość.
Panie Dyrektorze ma Pan wspaniały Personel, niech to będzie waszą dewizą, bo życie ludzkie nie ma ceny. Oby więcej takich Szpitali
Z poważaniem
Michalak Stanisław
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia