Panu Dyrek
This was published in the following publications on 19.03.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.03.2009:
Express Bydgoski
Panu Dyrektorowi Szpitala nr. 2 na Kapuściskach w Bydgoszczy
Na Pańskie ręce składam podziękowania Panu dr Kontnemu i Jego zespołowi, który operował moją żonę. Składam podziękowania również dr Głowackiemu, dr Czechowiczowi i pielęgniarkom z bloku chirurgii nr. 2, za grzeczność i uprzejmość.
Panie Dyrektorze ma Pan wspaniały Personel, niech to będzie waszą dewizą, bo życie ludzkie nie ma ceny. Oby więcej takich Szpitali
Z poważaniem
Michalak Stanisław
End of content
No more pages to load