Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2010
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś jeszcze z nami"
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 16.08.2010 r. zmarł nasz najukochańszy Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
śp.
LESZEK ANTONI SIWAK
Pogrzeb odbędzie się 19.08.2010 r. o godz. 13.30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej 10 w Bydgoszczy Pogrążeni w smutku
Żona, Córki, Zięć i Wnuk
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia