Gdyby mił
This was published in the following publications on 18.08.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 18.08.2010:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś jeszcze z nami"
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 16.08.2010 r. zmarł nasz najukochańszy Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
śp.
LESZEK ANTONI SIWAK
Pogrzeb odbędzie się 19.08.2010 r. o godz. 13.30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej 10 w Bydgoszczy Pogrążeni w smutku
Żona, Córki, Zięć i Wnuk
End of content
No more pages to load