Zgasłeś n
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2010
Express Bydgoski
„ Zgasłeś nam jak świecy płomyk ...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów .
My wiemy, że w krainie życia ujrzałeś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele....”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 13.09.2010 r. odszedł od nas mój kochany Mąż i Tatuś, nasz drogi Syn, Zięć, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Ryszard Walczak lat 54
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 15.09.2010 r. o godz. 14.00 na cmentarzu Św. Trójcy - Jary.
W smutku pogrążeni Żona z Córką i Rodzina.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia