W Środę Po
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2010
Express Bydgoski
W Środę Popielcową dnia 17 lutego 2010 roku odszedł na zawsze mój jedyny ukochany Brat Śp. WALDEMAR DELERT
Człowiek wspaniały, Przyjaciel ludzi, oddany Patriota, wrażliwy wspierający Darczyńca
Modlić się będę za Twój spokój i wieczny odpoczynek, za sprawiedliwość i prawdę, za którą poświęciłeś swoje życie
Niech Cię do nieba prowadzą aniołowie - Braciszku
Ewa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
paulinka
11 l